Hotel CERNIGOV

ubytovanie Hradec Kralove
 

*** Hotel CERNIGOV / ubytovanie Hradec Kralove

Hotel Hradec Kralove CERNIGOV
Tieto stránky nie sú oficiálnou domovskou stránkou hotela Černigov v Hradci Králové, ale sprostredkovateľa www.hotel-ubytovani.com

Hotel Černigov ponúka ubytovanie v 14 podlažnej budove, vo východočeskom historicky zaujímavom meste Hradec Králové, na sútoku riek Labe a Orlice, približne 100 km od hlavného mesta Prahy. Hotel je situovaný v blízkosti centra a hlavnej triedy, vlakového i autobusového nádražia.

Hotel Černigov ubytovanie :
Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a jednolôžkových izbách. Pre náročnejšú klientelu sú pripravené priestorné apartmánny. Vrátane izieb pre nefajčiarov a bezbariérového prístupu pre handicapovaných hostí, niektoré izby s ojedinelým výhľadom na staré mesto. Všetky izby sú vybavené sprchou, WC, telefónom s priamou predvoľbou, TV so satelitným príjmom. Niektoré minibarom a fénom. Vybavenie apartmánov je rozšírené o vaňu a trezor. Spoločné priestory sú klimatizované.

Černigov Hotel reštaurácia :
Hotelová reštaurácia má 220 miest a ponúká medzinárodnú i tradičnú českú kuchyňu. Je otvórená každý deň od 11:00 do 14:00 a od 18:00 do 22:00. K dispozícii Lobby bar s kvalitnou a širokou ponukou kávy a čaju a ostatných nápojov otvórený od 07:00 do 24:00 h.

Hotel Černigov služby :
Hotel má pre svojich návštevníkov vlastné parkovisko pre 120 vozidiel s automatickou obsluhou. Priamo v hoteli sa nachádza wellness centrum – kozmetické a kadernícke služby, sauna, masáže či predajňa suvenírov. Hosťom je k dispozícii internet, zmenárenská služba a hotelový trezor. Možnosť ubytovania so zvieratkom. 7 konferenčných miestností. Recepcia 24/7.

Hotel Černigov Konferencie Salóniky :
Hotel ponúka vynikajúce moderné konferenčné zázemie. Najväčšia sála – kongresová, disponuje kapacitou 500 osôb, ďalších 6 salónikov rôznych veľkostí ktoré sú vhodné pre 20 – 120 osôb. Novo otvorená klimatizovaná kongresová sála umiestená v prízemí hotelu priamo vyzýva k  organizovaniu všetkých druhov akcií od kongresových až po tanečné a spoločenské. Vďaka svojej variabilite a príjemnému prepojeniu foyer s hotelovou halou je kongresová sála pripravená pre organizovanie najrôznejších udalostí, ako sú konferencie, kongresy, výstavy, prezentácie, módne prehliadky a plesy, ktoré Vám radi pomôžeme zorganizovať. Sála je vybavená k možnej inštalácii pódia, tanečného parketu či móla pre módnu prehliadku.

Hradec Králové Turistika v regióne :
Z Hradca Králové môžete podniknúť množstvo výletov na známe české hrady a zámky, môžete objavovať krásy prírody alebo sa zúčastniť mnohých akcií pre voľný čas vrátane golfu, lovu, konských dostihov a dokonca sa prejsť i v ZOO-Safari. Hotel Černigov je svojou výhodnou polohou predurčený k tomu, aby pre Vás s radosťou zaistil všetko podľa Vašich prianí a predstáv. Mesto Hradec Králové je kultúrnym a obchodným centrom Východných Čiech. Mesto Hradec Králové je kultúrnym a obchodným centrom Východných Čiech a s ohľadom na jeho jedinečnú polohu v samom srdci tejto oblasti je hotel Černigov tým najlepším miestom pre Vaše stretnutia pri jednaních na najvyššej úrovni medzi Prahou a Brnom.

Tieto stránky nie sú oficiálnou domovskou stránkou hotela Černigov v Hradci Králové, ale sprostredkovateľa www.hotel-ubytovani.com
Hotel Hradec Kralove CERNIGOV - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Hradec Kralove CERNIGOV - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Hradec Kralove CERNIGOV - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Hradec Kralove CERNIGOV - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Hradec Kralove CERNIGOV - hotel má reštauráciuHotel Hradec Kralove CERNIGOV - hotel má vináreňHotel Hradec Kralove CERNIGOV -  kadernictvo - holičstvoHotel Hradec Kralove CERNIGOV - možnosť pripojenia na internetHotel Hradec Kralove CERNIGOV - k dispozícii letná terasaHotel Hradec Kralove CERNIGOV - k dispozícii kavareňHotel Hradec Kralove CERNIGOV - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Hradec Kralove CERNIGOV - akceptuje creditné karty VISAHotel Hradec Kralove CERNIGOV - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Hradec Kralove CERNIGOV - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Hradec Kralove CERNIGOV - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Hradec Kralove CERNIGOV - Iybz sú vybavené televízoromHotel Hradec Kralove CERNIGOV - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Hradec Kralove CERNIGOV - Izby s vlastnou toaletouHotel Hradec Kralove CERNIGOV - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: